Bir mekan düşleyin…

İstanbul’un merkezinde, en köklü iş, finans, alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında, beklentilerinizin de ötesinde modern tasarımı ile size ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. 17.405 m² inşaat alanına  sahip, 25 kat, A+ konsepte 144 konuttan oluşan LeventLIFE Residence II’ in sunacağı yeni yaşama sizi de davet ediyoruz.  En yüksek kira getirisine sahip bölgede yer alan LeventLIFE, İstanbul’daki diğer projelere oranla daha kısa sürede yatırımınızın geri dönüşünü sağlıyor.

Zengin sosyal donatılara sahip LeventLIFE Residence’ta kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Restaurant, Cafe ve Oyun Odası ile günlük yaşamın stresini atacağınız keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası ile sağlıklı ve aktif bir yaşam hemen yanıbaşınızda olacak.

Konfor, güven ve teknolojinin uyumla bir araya getirilmesi ile oluşturulan LeventLIFE Residence II, ‘akıllı ev’ konseptine sahiptir. Açılabilir camlar ile İstanbul’un havasını görkemli manzarasında soluma fırsatı bulacaksınız. Modern tasarımlı full ankastre, mutfağınızda yemek yapmak daha zevkli olacak. Jeneratör sistemiyle enerjinin kesintisiz olduğu projede, 2 adet yolcu, 1 adet yük asansörü bulunmaktadır.

Evinize geldiğinizde park yeri aramak da sorun olmaktan çıkıyor. 7 katlı otoparkı ile LeventLIFE Residence II, her bağımsız bölüm için 1 araçlık kapalı otopark, vale hizmeti ile birlikte misafir otoparkı imkanı sunmaktadır.  Uluslararası Standartlarda Deprem ve Yangın Güvenliğine sahip LeventLIFE Residence’ta kapalı devre güvenlik kameraları, 7/24 güvenlik hizmeti ile sevdiklerinizle güven içinde yaşayacaksınız.

Misafirlerinizi güleryüzle karşılayacak resepsiyon hizmeti ve teknik arızaların çözümü için teknik servis hizmeti de bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.leventlife.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright 2015 - İmaj İnşaat