LeventLIFE RESIDENCE I…

İstanbul’un en önemli iş merkezi olan Levent’te hayata geçirilen Levent Life Residence’da 64 ile 300 metrekare arasında toplam 199 daire ve ofis seçenekleri bulunuyor. Daire ya da ofisler bilgisayardan, iphone-ipad üzerinden veya herhangi bir interaktif cep telefonu üzerinden kumanda edilebiliyor

İmaj İnşaat tarafından İstanbul levent’te inşa edilen Levent Life Residence’ta 64 metrekareden 300 metrekareye kadar 17 farklı tipte, toplam 199 daire ve ofis seçenekleri bulunuyor. Levent Life Residence projesinde kullanılan Berker IP Control sayesinde daire ya da ofisler bilgisayardan, iphone-ipad üzerinden veya herhangi bir interaktif cep telefonu üzerinden kumanda edilebilirken projeye önemli bir ayrıcalık katıyor. Çok sayıda donatıyı bünyesinde barındıran projede GYM, fitness center, buhar odası, sauna, vitamin cafe, Türk hamamı, yüzme havuzu, solarium, masaj odaları, kids club, Levent Life cafe – restaurant, cep sineması, kuru Temizleme, araç kiralama, vale servis, kapalı otopark, akıllı ev sistemlerinin yanı sıra, kablosuz internet, uydu yayını ile dijital TV platformu, kişiye özel ısıtma ve soğutma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, özel tasarım lake mutfak ve banyo dolapları, ankastre beyaz eşyalar, jeneratör, 7/24 izlenen güvenlik kamera sistemleri ve resepsiyon bulunuyor.

İstanbul’un merkezinde, iş, finans, eğlence, sanat ve alışveriş dünyasının tam ortasında, Kanyon AVM’nin arkasında bulunan Levent Life Residence, sosyal yaşamın tüm imkanları ile hayatı avucunun içinde tutuyor. E5, TEM otoyolu, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı, toplu ulaşım hatları üzerinde olması sayesinde proje kentin tam ortasında yer alıyor.

© Copyright 2015 - İmaj İnşaat