İstanbul’un Kalbine Yatırım Yapın.

LeventLIFE Office, 1.425 m² arsa üzerinde, 24.045 m²  kapalı alana sahiptir. 24 kat, A+ konsepte 64 ofisten oluşmaktadır.  İstanbul ofis pazarında Levent, yüksek doluluk oranı ile en yüksek kira getirisine sahip bölgedir. LeventLIFE Office ile İstanbul’un kalbine yatırım yapın.

LeventLIFE Office Leed Gold Sertifikası adayıdır. Her katta bulunan açılır pencereler ile her sabah İstanbul manzarasında, İstanbul’u soluyarak işe enerjik başlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız veya müşterilerinizle yemek yiyip keyifli sohbetler edebileceğiniz Cafe ve Restoranlar, iş stresinden uzaklaşabileceğiniz oyun odası LeventLIFE Office’te sizleri bekliyor. LeventLIFE Office’te hem çalışıp hem sosyal ve sağlıklı kalacaksınız. Projede yer alan Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası ile iş yaşamınızda kendinize de vakit ayırma imkanı bulacaksınız.

KAT BAHÇELERİNDE KAHVE MOLALARINIZ DAHA KEYİFLİ!

Projeyi rakiplerinden ayıran en belirgin özelliği tüm katlarda yer alan 23 m² kat bahçeleridir. İş arasında soluklanmak istediğinizde uzağa gitmenize gerek yok. Kat bahçelerinde çalışma arkadaşınızla sohbet ederek kahvenizi keyifle yudumlayacaksınız.

LeventLIFE Office, kablo TV, uydu sistemi, fiberoptik kablolama sistemi ve fiberoptik ADSL ile iş yaşamınıza güçlü teknolojik altyapı sunuyor.  Jeneratör sistemiyle projede kesintisiz enerji sağlanıyor. Geleceğin konsepti ile tasarlanan LeventLIFE Office’te elektrikli araç şarj ünitesi bulunmaktadır. 5 adet yüksek teknoloji asansörler ile giriş çıkışlarda bekleyerek fazla zaman kaybetmeyeceksiniz.

LeventLIFE Office’te, işlerinizi güven ve huzur içinde sürdürmenizi sağlayacak 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı devre güvenlik kameraları, resepsiyon hizmeti ile kartlı giriş sistemi bulunmaktadır. 7 katlı otoparkı ile LeventLIFE Office, her bağımsız bölüm için 1 araçlık kapalı otopark ve vale hizmeti ile birlikte misafir otoparkı imkanı sağlamaktadır. Kartlı asansör sistemi sayesinde kapalı otoparktan ofisinize direk ulaşabilirsiniz.

LeventLIFE Office’te, 107 m² ile 1000 m² arasında değişen farklı ofis alternatifleri sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.leventlife.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright 2015 - İmaj İnşaat